אכזבה ממערכת הניוט של וויז

הכרזות וחדשות רשמיות מטעם חברת ווייז.

מנהל: מנהלי פורומים

Bookmark and Share

אכזבה ממערכת הניוט של וויז

הודעהעל ידי greene ב 09/01/2010 ב- 22:40:25

אחרי שימוש כבד של 3 שבועות בערך אפשר לאמר בודאות שהמערכות ניוט של חברות הסלולר עדיפות בהרבה,החסרונות של וויז הם גרפיקה נוראית צריכה כבדה של קילובייט לכל מפה לעומת 100 קילובייט של הסלולרים הודעות אין ספור של סטיה מהכביש ללא קשר למציאות שמצריכות שוב הורדת מפות חוסר דיוק משווע במציאת מספר הבית,דיווחי תנועה לא מעשיים,מעלה אחת בלבד יש למערכת חישובי המסלול ממש מרשימים,אם זה לא היה בחינם היתי ממזמן לא משתמש בה אני משתמש בסלקום ומקבל את השירות עד בערך 130 מפות בחינם
greene
משתמש פעיל 1
משתמש פעיל 1

Bookmark and Share

Re: אכזבה ממערכת הניוט של וויז

הודעהעל ידי shlomiik ב 09/01/2010 ב- 22:57:17

שלום
לא ידעתי ש-10 ימים של שימוש זה 3 שבועות זה אפילו לא כמעט 3 שבועות
אינני יודע מה האינטרס שלך לקטול את הפרויקט אך מניסיון שלי עם התוכנה שהוא "קצת" יותר מ- 3 שבועות התוכנה אינה נופלת מהרבה תוכנות שעולות כסף
אני לא אומר שאין בעיות ושהכל בסדר אך אני רואה שיפור מתמיד ובכל כמה שבועות משפרים ומשדרגים נק' בעייתיות ומוצאים גרסאות חדשות
וכמובן אחד היתרונות של התוכנה שבניגוד לתוכנות שעולות כסף זה שיום אחרי שנפתח כביש חדש אתה כבר יכול לנווט בו
(לפעמים גם באותו יום) מה שלא קיים בתוכנות שעולות כסף (מניסיון)
ישנם עוד יתרונות וכמובן גם חסרונות אך לדעתי ולדעת אלפים שמשתמשים בתוכנה היתרונות עולים על החסרונות
אז אם אינך מסוגל לסבול את החסרונות יש פתרון.
שלומי
שלומי
עריכת חתימה עזרה
כללים לפתיחת בקשה
דף הסטטוס
GALAXY II ANDROID 4.0.3 -WAZE 3.5.1.4
iPhone- 3GS ios - 4.2.1 ; Waze - 2.4.0.0
NOKIA E72 -WAZE 2.0.0.0
NOKIA 5800-WAZE 2.0.0.0
shlomiik

Bookmark and Share

הודעהעל ידי eranm ב 16/01/2010 ב- 00:26:06

יש נטייה מסויימת לאנשים בפורום לקחת את הביקורת על התוכנה באופן אישי במקום לגופו של עניין.

אני משתמש בגירסת 0.14. אין לי ניסיון עם הגירסה החדשה אבל מהתגובות שאני רואה כנראה שהמעבר לחישוב המסלול בשרת שקול פחות או יותר לחזרה לנקודה מאוד התחלתית באבולוציה של הפיתוח. יכול להיות שלא היתה ברירה והצעד הזה היה הכרחי, אבל אין ספק שהמצב כרגע אינו מעודד כאשר אפילו גירסה יציבה אינה קיימת.
אילו התוכנית העסקית של החברה היתה מאפשרת לקחת את גירסה 0.14 ולשפר אותה נראה לי שהמוצר המתקבל היה יציב יותר ו(כנראה) מוצלח יותר.

חבר שלי החליף N95 באייפון. הוא לא גולש בפורום הזה ולא מבין בגירסאות אבל לאחר תקופה מסויימת של שימוש הלך וקנה מכספו תוכנת ניווט. ואני מדבר פה על מישהו שלדעתי לא קנה תוכנה בחייו. במסגרת שיחתנו התברר שכאשר השתמש ב N95 דווקא היה מרוצה מוייז. ואם מישהו לא הבין, ההבדל נובע מגירסאות התוכנה השונות ולא משינוי המכשיר.

מין הסתם ייצבו בסופו של דבר את הגירסה ויתגברו על מחלות הילדות אבל בינתיים יכול להיות שעד אז יהיו כמה וכמה מאוכזבים.

ערן
LG optimus 1, android 2.2.1, waze 3.7.3
סמל אישי של המשתמש
eranm
מנהל אזורי
מנהל אזורי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי erezgur ב 16/01/2010 ב- 11:08:21

[לאחר ההערה הצודקת של דני למטה - השמטתי את הפניה השמית השגויה]
אם כוונתך לתת ביקורת בונה, כזו שתאפשר לשפר ולייצב את התוכנה - הרי הכותרת של ההודעה לא משרתת את העניין.

כדי לתת ביקורת בונה ובמיוחד כדי לתאר נקודות ובעיות שנתקלת בהן וחשוב שהתוכנה תשתפר בהן, הייתי מציע לבחור בפורום מתאים (פורום הסלולר) ולפתוח עבור כל נושא שכזה שרשור נפרד שיאפשר ללבן את הבעייה שאתה מתאר ולקבל התייחסויות וכמובן להפנות את תשומת לב צוות הפיתוח אליהן.

אני משוכנע שזו כוונתך, אחרת לא היית טורח כלל להיכנס לפורום ולכתוב שאתה מאוכזב ואף לטרוח לשוב ולקרוא את התשובות שאחרים מנסים לכתוב לך כאן.

נסה את השיטה הפשוטה שהצעתי כאן - נסה לחשוב ולהתרכז בבעיות שמציקות לך והיית רוצה שיכול בהן שיפור. לכל אחת מהן מגיע כנראה שרשור נפרד. נסה לחפש קצת בפורומים, ייתכן ואותו הנושא בדיוק כבר נדון בהרחבה בשרשור קיים ותוכל לבחון האם יש לך מידע חדש להוסיף בנושא ואם כן - עשה זאת בשרשור שכבר נפתח. אם לא מצאת שרשור קיים מתאים - פתח שרשור חדש עם שם משמעותי ואני משוכנע שיהיו רבים שישמחו לענות או להוסיף מידע שיסייע לצוות הפיתוח לתקן או לעדכן.

ארז
Google Galaxy Nexus i9250, waze 3.6
------
ההודעה הראשונה שלי...
-------
לחץ כאן לעריכת החתימה שלך בפורומים. (באדיבות y00vee)
erezgur
מנהל ארצי
מנהל ארצי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי echoen99 ב 16/01/2010 ב- 14:52:05

אני משתמש בגירסת 0.14. אין לי ניסיון עם הגירסה החדשה אבל מהתגובות שאני רואה כנראה שהמעבר לחישוב המסלול בשרת שקול פחות או יותר לחזרה לנקודה מאוד התחלתית באבולוציה של הפיתוח. יכול להיות שלא היתה ברירה והצעד הזה היה הכרחי, אבל אין ספק שהמצב כרגע אינו מעודד כאשר אפילו גירסה יציבה אינה קיימת.
אילו התוכנית העסקית של החברה היתה מאפשרת לקחת את גירסה 0.14 ולשפר אותה נראה לי שהמוצר המתקבל היה יציב יותר ו(כנראה) מוצלח יותר.

[לאחר ההערה הצודקת של דני למטה - גם אני השמטתי את הפניה השמית השגויה]
גם אני כמוך השתמשתי בגרסא 0.14 במשך הרבה מאוד זמן, התוכנה היתה יציבה מאוד אולם הניווט בהרבה מאוד מקרים היה לא טוב, הזמן המחושב היה לרוב לא מדוייק וזמן ההגעה היה ארוך משמעותית בגלל בחירת מסלולים עם עומסים לא מעודכנים.
היום בגרסא החדשה, הערכת זמן הגעה היא דיי מדוייקת ולעיתים אף מתקצרת ע"י "חישוב מסלול חדש" תוך כדי נסיעה בצורה ייזומה מהשרת.
בנוסף, המפה כל הזמן מעודכנת ונוספו הרבה פיצ'רים (יכולות) חדשים שעושים את החיים ליותר קלים.
נכון שצריכת הdata היא זוועתית אולם הנושא נדון והחברה בפיתוח עושים מאמצים להקטין אותה.
לסיכום, אני ממליץ לך לתת צ'אנס לגירסא החדשה, אתה תופתע מכמה היא טובה.
בברכה,
ארז.
נערך לאחרונה על ידי echoen99 בתאריך 19/01/2010 ב- 22:31:05, נערך 2 פעמים בסך הכל.
~~~ דברים לא יקרו מעצמם - הם צריכים את עזרתך בכך. ~~~
ארז, מנהל מתנדב - אזור רחובות והסביבה
Samsung Spica GT-I5700, fw 2.2.1, Waze Android 3.2.1.0
לשעבר : Nokia 6120c, Waze Symbian 1.7.2.1
echoen99
משתמש פעיל 3
משתמש פעיל 3

Bookmark and Share

הודעהעל ידי dannytag ב 16/01/2010 ב- 15:17:22

ארז וארז שלום,
שימו לב שמי שפתח את השרשור איננו ערן, אלא greene, שלא טרח להגיב על התשובות שקבל.
ערן הוא דוקא משתמש פעיל שמדווח וגם מביע את דעתו לחיוב ולשלילה כמו כולנו.
זכותם של משתמשים להיות מאוכזבים וזכותם אפילו להמיר תוכנה חינמית בתוכנה בתשלום.
הרי לא רק הקוד חופשי פה, גם הבחירה להשתמש בוויז או בתוכנה אחרת. הכל חופשי.

כמו שנאמר: "ירצו יוכלו. לא ירצו לא יוכלו."

שבת שלום,
דני
Samsung GALAXY-S GT-I9000, Android 2.3.3
Waze 3.5.3
אני פה רק מתנדב
dannytag
מנהל ארצי
מנהל ארצי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי erezgur ב 16/01/2010 ב- 17:24:05

dannytag כתב:ארז וארז שלום,
שימו לב שמי שפתח את השרשור איננו ערן, אלא greene,

צודק כרגיל, תודה על ההערה.
זה מייתר קצת את מה שכתבתי והפנתי לערן, אבל אני משאיר את הכתוב כיון שאולי יתרום משהו לאחרים.

אשמיט את השם מהתגובה הקודמת.
ארז
Google Galaxy Nexus i9250, waze 3.6
------
ההודעה הראשונה שלי...
-------
לחץ כאן לעריכת החתימה שלך בפורומים. (באדיבות y00vee)
erezgur
מנהל ארצי
מנהל ארצי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי eranm ב 16/01/2010 ב- 20:10:41

צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים :)
(ולא, אני לא מתיימר, הפתגם מתאים לסיטואציה, ראיתי את התגובה של ארז ועד שהספקתי לענות כבר הקדימו אותי..)
LG optimus 1, android 2.2.1, waze 3.7.3
סמל אישי של המשתמש
eranm
מנהל אזורי
מנהל אזורי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי shlomiik ב 17/01/2010 ב- 15:06:26

eranm כתב:יש נטייה מסויימת לאנשים בפורום לקחת את הביקורת על התוכנה באופן אישי במקום לגופו של עניין.

ערן

ישנן דרכים מקובלות יותר להביע ולעלות ביקורת וישנם גם סוגים של ביקורת
ישנה ביקורת בונה שבאה על-מנת לעזור
וישנה ביקורת על-מנת לקטול ולהכפיש.
ראה את תשובתו של ארז אשר מחדדת את האופן שבו ניתן לבקר את תוכנה בצורה נבונה.
אם כוונתך לתת ביקורת בונה, כזו שתאפשר לשפר ולייצב את התוכנה - הרי הכותרת של ההודעה לא משרתת את העניין.

כדי לתת ביקורת בונה ובמיוחד כדי לתאר נקודות ובעיות שנתקלת בהן וחשוב שהתוכנה תשתפר בהן, הייתי מציע לבחור בפורום מתאים (פורום הסלולר) ולפתוח עבור כל נושא שכזה שרשור נפרד שיאפשר ללבן את הבעייה שאתה מתאר ולקבל התייחסויות וכמובן להפנות את תשומת לב צוות הפיתוח אליהן.
שלומי
עריכת חתימה עזרה
כללים לפתיחת בקשה
דף הסטטוס
GALAXY II ANDROID 4.0.3 -WAZE 3.5.1.4
iPhone- 3GS ios - 4.2.1 ; Waze - 2.4.0.0
NOKIA E72 -WAZE 2.0.0.0
NOKIA 5800-WAZE 2.0.0.0
shlomiik

חזור אל הודעות והכרזות כלליות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד