אזהרת סחיטה - התקנת Waze ברכב ע"י אלקטרו סוניק מכפר סבא

דיוונים ושאלות לגבי ה-API של waze.

מנהל: מנהלי פורומים

חוקי הפורום
Bookmark and Share

אזהרת סחיטה - התקנת Waze ברכב ע"י אלקטרו סוניק מכפר סבא

הודעהעל ידי erezb80 ב 21/06/2014 ב- 06:15:19

שלום לכול אוהב הוויז,

להלן פרטי המקרה, ביום שישי האחרון הגעתי לבית העסק אלקטרו סוניק / א. סוניק, על מנת להחליף את מערכת הניווט שמגיעה עם הרכב שלי ל-Waze (המערכת מולטימדיה שיש לי ברכב, נקראת RoadRover ומגיעה עם מערכת הפעלה Windows CE).
שהגעתי, בעל העסק התחיל בפעולת ההתקנה, שבסיומה ה- Waze הותקנה. הבעיה הראשונה הייתה, שהייתי צריך לחכות חצי שעה, כדי שהמערכת תמצא חצי מכמות הלווינים הנדרשת (הסימון של ה-GPS היה כתום ושיחק בין כתום לאין לווינים כלל ואף פעם לא למצב שיש לווינים - ירוק), אחרי חצי שעה הצליח לאתר את המיקום של הרכב, עם מיעוט לווינים (כתום), הבעיה השנייה, המערכת זזה מאוד מאוד לאט ואי אפשר היה לנווט איתה כלל, כל כמה שניות היה רשום מחשב מסלול מחדש, וכל כמה שניות לא מוצא לווינים, הבעיה השלישית שהגירסה מאוד ישנה, אז אחרי שעתיים וחצי מתחילת ההתקנה, אמרתי לבחור שאני לא מעוניין מערכת שלא עובדת, ושיחזיר לי את הכרטיס SD הקודם ואפילו אשלם לו 50 ש"ח רק על הניסיון הכושל, מאותו רגע הבחור התחיל להיות עצבני (ומאיים) ואמר שהוא דורש 150 ש"ח על העבודה (שלא עשה), אמרתי לו שאני לא משלם 150 ש"ח על כלום, אז הוא הגיע למערכת והתחיל פעולת איתחול למערכת ההפעלה, ובזמן הזה עבר ללקוח הבא, בזמן שאני ממתין לסיום התהליך.
בסיום התהליך עלתה מערכת ההפעלה, אבל ללא הממשק של המערכת (GUI), כלומר אין מערכת מולטימדיה ולא כלום, יצאתי מהרכב והלכתי אליו ואמרתי לו שרואים את המערכת הפעלה ללא הממשק, אז הוא אמר שאחרי שאשלם לו 800 ש"ח הוא יתקן לי את זה (פשוט ניסיון סחיטה), הסברתי לו שהוא עשה נזק ושאני לא יכול לעבוד ככה עם המערכת (אין דיבורית, אין רדיו, אין כלום), אז הוא אמר בטון מאיים ועברייני שאני אעוף מפה מהר, למרות ניסיונות שיכנוע נעימים מצידי ואפילו מוכנות להביא לו 150 ש"ח שמראש דרש, אמר שבזבז עליי את הזמן שלו ושהוא לא מוכן, ושוב אמר לי לעוף בצורה עבריינית וגועלית ואמר גם שאתבצע אותו אם אני רוצה, בשורה התחתונה יצאתי ממנו עם מערכת מולטימדיה פגומה ולא עובדת.
התקשרתי למשטרה שאמרו לי שאגש לתחנת המשטרה להגיש תלונה (מה שאעשה בטוח).
למזלי אני איש טכני מאוד (עובד היי-טק בחברה גדולה, אחראי על אלפי שרתים ועם 4 מנהלי רשת מתחתיי בארץ ובחו"ל וקראתי על המערכת לפני בפורומים בחו"ל, והצלחתי להחזיר את הכל לקדמותו, דיי מהר)

לסיכום:
להיזהר עם בית העסק הנ"ל, יש לו 2 אתרי אינטרנט http://www.esonic.co.il ו- http://www.roadrover.co.il/ והוא נמצא ברחוב הנגר 3, בכפר סבא
erezb80
משתמש פעיל 3
משתמש פעיל 3

Bookmark and Share

Re: אזהרת סחיטה - התקנת Waze ברכב ע"י אלקטרו סוניק מכפר סבא

הודעהעל ידי shmupi ב 21/06/2014 ב- 11:30:43

תודה על ההזהרה !

ישר כח !

שמופי

LG G3 - Latest Beta
Iphone 4S - Latest Beta
Blackberry Z10 - Waze 3.7.8
סמל אישי של המשתמש
shmupi
מנהל ארצי
מנהל ארצי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי amotzg ב 22/06/2014 ב- 12:15:56

חחח
יש להם אפילו את הלוגו של וויז באתר.
מעניין אם הם קיבלו אישור לזה מוויז...
רכז הדרכת עורכים חדשים
Android 4.2.2 on LG G2
Waze 3.7.8.0
Northern border, Israel
סמל אישי של המשתמש
amotzg
מנהל ארצי
מנהל ארצי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי AARONfra ב 22/06/2014 ב- 20:33:41

עם תרצה בכל זאת וייז אומנם בגירסה ישנה אבל עובד ולא נתקע ולא מחשב כל רגע מסלול צור עימי קשר במייל frayna@zahav.net.il
AARONfra
משתמש פעיל 1
משתמש פעיל 1

Bookmark and Share

הודעהעל ידי carpc ב 05/10/2014 ב- 10:18:59

ככה זה עובד אצלי ברכב:
http://youtu.be/OlIeGMBdWA8
לכל שאלה,אייל: 0546376334
carpc

Bookmark and Share

הודעהעל ידי orenfl ב 05/10/2014 ב- 10:59:06

HTC M9- Android 5.1 - Waze Latest אורנג'
סמל אישי של המשתמש
orenfl
מנהל ארצי
מנהל ארצי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי levin ב 05/10/2014 ב- 11:04:30

כנראה שבשבילו גם פירסום רע זה פירסום.
מה גם שגירסת ווייז שמופיע בסרטון היא ווייז 2.4 - גרסה שאינה נתמכת כבר מזמן. לא הייתי ממליץ לאף אחד להתקין מערכת מיושנת שכזו.
(מתנדב)
סמל אישי של המשתמש
levin
מנהל ארצי
מנהל ארצי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי eliram ב 05/10/2014 ב- 21:02:19

איזה מכשיר מותקן אצלו??
מה מפרט החומרה ולמה לא לחפש מערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד??
מנהל מרחבי מתנדב: לכיש וצפון הנגב

WAZE זה לא רק למי שלא יודע את הדרך, אלא למי שיודע יותר מדרך אחת

SAMSUNG GALAXY S6 Android 5.1.1 ברשת פלאפון
waze 3.9.54
סמל אישי של המשתמש
eliram
מנהל אזורי
מנהל אזורי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי orenfl ב 12/10/2014 ב- 21:58:19

HTC M9- Android 5.1 - Waze Latest אורנג'
סמל אישי של המשתמש
orenfl
מנהל ארצי
מנהל ארצי

Bookmark and Share

הודעהעל ידי oz_100 ב 12/06/2015 ב- 10:56:53

שלום לכולם ,
שמי עוז . אני ביצעתי התקנה ברכב שלי מדגם יונדאי וולוסטר פרימיום 2013 אצל אייל באלקטרו סוניק הנגר 3 כפר סבא ואני מאוד מרוצה ומיד הסביר את דבריי וכמובן העלה סרטון הממחיש זאת . ( הותקן וויז חדש 6.6.2015)
התקנתי אצלו את המערכת המדוברת התואמת ישירות לרכב שלי עם וויז . השירות שאייל נותן הוא אדיב ומקצועי מאוד.
נכון שבהתחלה , כפי שכמה מהאנשים רשמו כאן המערכת לא איתרה לווינים, אבל זה בגלל שהאזור היה מתחת למקום בלי קליטת לווינים ואולי התוכנה שהותקנה הייתה ישנה. אייל כמובן מעדכן תוכנה בחינם ובאדיבות רבה מתי שצריך לגרסא החדשה ביותר בשמחה ומקצועיות. אני משתמש בתוכנה מעל לשנה וחצי ובמערכת של ROADROVER תואמת מקורי ליונדאי עם וויז ואני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי ממנו. הוא חיבר לי מודם GPS איכותי , עדכן לי תתוכנה של הוויז ( שצריכה למעשה עדכון כל בערך חצי שנה בשביל לשמור על איכות למי שרוצה , אבל לא חובה ) , הגדיר לי תפריט חדשני לאוטו , הגדיר לי את המצלמה האחורית , הראה לי כיצד לצרוב ולהשתמש ב DVD באוטו בעזרת דיסקים צרובים מהמחשב ואת הכל עם שירות אדיב ומקצועי !!! אני מבקר אצלו פעם בחצי שנה כדי לעדכן תוכנה ולשמוע על הצעות ושיפורים נוספים !! אייל בחור מקצועי , אדיב ונחמד מאוד . התוכנה שהוא שם עכשיו היא עדכנית , מהירה וקולטת מהר לווינים ואינטרנט. נא שימו לב גם על סוג הסים שאתם שמים במודם הסוסלרי - יכל להיות שהאינטרנט איטי וכמו שאייל אמר לי , צריך להתקשר ל -012 לדוגמה, ולבקש איפוס של האינטרנט- זה משפר מניסיון . פשוט תתקשרו לתמיכה התכנית!!! המודם החדש שלו ביחד עם הוויז העדכני והתוכנה העדכנית עובדים מהר וקולטים לווינים ומסלול בפחות מ 40 שניות !!! הומלץ ע"י עוז !!!! :D
oz_100

Bookmark and Share

הודעהעל ידי AARONfra ב 26/07/2015 ב- 13:04:47

על איזה גירסה מדובר?
AARONfra
משתמש פעיל 1
משתמש פעיל 1

Bookmark and Share

הודעהעל ידי mbenari ב 11/08/2015 ב- 22:16:03

אלקטרוסוניק התקינו במערכת המולטימדיה שלי (roadstar) את WAZE לפני כשנתיים. אכן היו בעיות בהתחלה אך השירות שקיבלתי לאורך הזמן מאיל הטכנאי היה תמיד מיידי ובאדיבות ומקצועיות. למרות הבעיות הרבות שהיו בהתחלה, מאז שמערכת ההפעלה CE וההתאמה של WAZE ל WINDOWS טופלו ע"י החברות המערכת מתפקדת מצוין ואני מאד מרוצה.
מיכה
mbenari

חזור אל API, טכני, ותוכנות חיצוניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד