Rekonstrukcijom raskrsnice je zabranjeno skretanje iz Kraljice Marije u Ruzveltovu… trebalo bi promeniti.
https://www.waze.com/editor/?lon=20.47879&lat=44.80572&zoom=7&layers=133&segments=163532454&env=row
Pozdrav,
Marko
Rekonstrukcijom raskrsnice je zabranjeno skretanje iz Kraljice Marije u Ruzveltovu… trebalo bi promeniti.
https://www.waze.com/editor/?lon=20.47879&lat=44.80572&zoom=7&layers=133&segments=163532454&env=row
Pozdrav,
Marko
U Ruzveltovu levo i desno, ili samo u određenom smeru?
Zabranjeno je samo skretanje levo je zabranjeno iz oba smera, osim za vozila GSP-a u smeru ka Loli (morao bih da proverim za smer ka gradu).
Nejasnoca sa navigacijom za one koje iz Kneza Milosa zele na autoput/most ka Novom Beogradu.
https://www.waze.com/editor/?lon=20.45111&lat=44.79878&zoom=6&layers=933&env=row
Iako sve na karti izgleda lepo, nesto bi trebalo probati promeniti jer kada se vozi duz K.M. navigacija kaze skreni desno/keep right za odvajanje kod MUPa na rampu ali onda cuti za one koji hoce na most…
Ako neko nije 100% siguran gde i kako zeli tj ako samo slusa navigaciju lako se moze dogoditi da on nastavi da KEEP RIGHT i ode ka Sajmu tj dole ispod “mostara”
Trebalo bi da kao na nekim drugim lokacijama navigacija kaze KEEP RIGHT then keep left, tako da putnik shvati da ce odmah morati da juri levi deo trake/odvajanja a ne desni…
mozda je problem sto obe rampe skrecu pod “jednakim” uglovima - mozda uglove treba smanjiti ili povecati ili mozda neravnomerno namestiti ili mozda promeniti ground level na levom putu umesto 0-graoud na -1 kad je vec desni na -2
Mozda bi trebalo da neko (lev5 - Dragstor) malo proba da menja podatke (i posalje email da mozemo da pratimo…) ne bismo li pronasli koje je optimalno resenje.
Nejasnoca sa navigacijom za one koje iz Kneza Milosa zele na autoput/most ka Novom Beogradu.
https://www.waze.com/editor/?lon=20.45111&lat=44.79878&zoom=6&layers=933&env=rowIako sve na karti izgleda lepo, nesto bi trebalo probati promeniti jer kada se vozi duz K.M. navigacija kaze skreni desno/keep right za odvajanje kod MUPa na rampu ali onda cuti za one koji hoce na most…
Ako neko nije 100% siguran gde i kako zeli tj ako samo slusa navigaciju lako se moze dogoditi da on nastavi da KEEP RIGHT i ode ka Sajmu tj dole ispod “mostara”
Trebalo bi da kao na nekim drugim lokacijama navigacija kaze KEEP RIGHT then keep left, tako da putnik shvati da ce odmah morati da juri levi deo trake/odvajanja a ne desni…mozda je problem sto obe rampe skrecu pod “jednakim” uglovima - mozda uglove treba smanjiti ili povecati ili mozda neravnomerno namestiti ili mozda promeniti ground level na levom putu umesto 0-graoud na -1 kad je vec desni na -2
Mozda bi trebalo da neko (lev5 - Dragstor) malo proba da menja podatke (i posalje email da mozemo da pratimo…) ne bismo li pronasli koje je optimalno resenje.
Proveriću večeras, na poslu sam. Hvala što si skrenuo pažnju na problem. Vozim tuda svaki drugi dan, ali ne obraćam pažnju…
Pozdrav!
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
@sava-jeremic: Izmenio sam, da bude ovako> http://goo.gl/iinRdo pa ćemo videti kako se sada ponaša.
2 zabranjena skretanja kod Delta city-ja
Vidim da map editor javlja da postoje DVE GRESKE kod Deltasitija. Skretanja desno iz J.G. su markirana kao zabranjena…
ali za JG se mora biti editor level 5…
2 zabranjena skretanja kod Delta city-ja
Vidim da map editor javlja da postoje DVE GRESKE kod Deltasitija. Skretanja desno iz J.G. su markirana kao zabranjena…
ali za JG se mora biti editor level 5…
Daj permalink sa obeleženim segmentom ![]()