Brak moich zgłoszeń

Witam.
Od pewnego czasu brak jakichkolwiek zgłoszeń błędów mapy w łodzi :frowning: nawet tych co ja dodaję nie ma :frowning: i to co pamiętam to naprawiam ale niekorych na pewno nie robię poza tym to tylko moje :frowning:

Sytuacja ma miejsce już z dobry miesiąc albo i lepiej. Ostatnio pokazały się 2 ale automatyczne ze coś tam trasa wiedzie przez nieprawidłowy skręt itp…

Wysłane z mojego HTC Desire 310

Dziwna sprawa bo moje się pojawiają w ten sam dzień w edytorze. Możesz zgłaszać korki i utrudnienia?

teoretycznie tak tzn pojawiaja sie u mnie na kliencie… nie wiem jak u innych :frowning:

Właśnie przyczaiłem jeszcze jedną rzecz… Chyba mam coś nie tak na koncie z tego powodu że dzisiaj pojawiło się czyjeś zgłoszenie w Łodzi

https://www.waze.com/pl/editor/?env=row&lon=19.45950&lat=51.77569&layers=1989&zoom=4&mapUpdateRequest=5221362

Napisałem tam w konwersacji “która droga jest dwukierunkowa” wchodzę na zgłoszenie po kilku godzinach a ktoś w międzyczasie zamknął zgłoszenie, ale NIE MA MOJEGO TEKSTU!!!

W tej sprawie czekamy na odpowiedź supportu. Jak się odezwa to napisze Ci na pw/mail.

Wydaje mi się że po ostatnim nalocie coś się popsulo :frowning:

Wysłane z mojego HTC Desire 310