Ik krijg zeer regelmatig de melding in Android Auto met waze Geen Netwerk.
Er staat dan nbv Geen netwerk 7.2 … een beetje later geen netwerk 7.1 … en dat gaat zo door tot op het einde …
Hoe komt dit en wat kan ik doen om dit te vermeiden.
Er is wel degelijk netwerk in mijn wagen aanwezig.
Welk toestel gebruik je? Wanneer had je dit voor? Waar ongeveer had je dit voor? Gebruik je Android Auto of CarPlay?
Ik heb hier vandaag nog geen andere berichten over gezien, dus dit lijkt me op het eerste zicht een redelijk lokaal probleem.
Verder moeten we er wel rekening mee houden dat Waze sinds dit weekend begonnen is met een cruciaal onderdeel op hun servers te vervangen waardoor soms meldingen kunnen ontbreken in de app en er soms wat raar gedrag kan zijn. Dit is tijdelijk en nu eenmaal zeer moeilijk te voorkomen. Problemen met GPS-ontvangst zou dit echter niet mogen veroorzaken. Dat ligt meestal eerder aan batterijoptimalisatie op de telefoon of Android Auto of CarPlay waar Waze soms niet juist mee communiceert (gekend probleem, wordt aan gewerkt).
Ik gebruik Waze met Android auto op een Galaxy S10 telefoon.
Gisteren was Waze echt van slag … zat constant naast de route op de kaart en de snelheids aanduiding viel altijd weg. Daarna een melding van NO NETWORK.
Vandaag was het terug in orde… zal wel zijn dat men aan de systemen bezig was.