sadi97
1
Sziasztok!
Mezőörsön telepítettek egy új boxot, a helyhez a permalink: https://www.waze.com/hu/editor?env=row&lat=47.57113&lon=17.87726&s=30787503757310&zoomLevel=21
A box a Győr felől érkezőkre van irányítva.
Csatolok hozzá képeket.
(unavailable attachment: Screenshot from 2024-02-17 19-59-13.png)

SuNi01
2
Hali,
Telepitettek egy masik Traffipaxot is Mezoorson. Kisber feloli oldalon van, piros korrel jelolve.
A Coop elotti gyalogatkelo melle a fuves teruletre.
A kamera a Kisber felol erkezokre van iranyitva.
(unavailable attachment: 2024-02-18_kep_2.jpg)
koszi