Nemluví

Používám Waze několik měsíců. Z počátku vše OK, poslední týden při nastavení mi telefon nahlásí “můžeme jet” a tím končí hlasová komunikace. Nehlásí ani že mám odbočit, ani nebezpečí, ani policejní hlídky či kolony. Na displeji mobilu vše je, ale zvuk nikoliv. Waze mám na dvou mobilech, ale používám jenom jeden.

Ak máš mobil pripojený k BT auta, prepni v nastaveniach zvuku Waze na Play to phone speakers. Inak využíva kanál BT media a ten by si počul len ak v aute zvolíš audio source BT.

Díky, odpoledne při cestě z práce zkusím popřepínat nastavení. Případně odpojit v telefonu BT. Zítra dám vědět.

Jo, na obou telefonech už funguje. Díky moc.