Nová oroto foto mapa shodná s googlem. Nevím jestli to postihlo zbytek republiky ale na západ od Prahy je to super a je to přesné.
Akorat leckde starsi, nez byl bing… Nicmene, je to velky krok vpred.
Jj, niekde by som privital, aby ten bing ostal. Ale tych miest je minimum, takze sme (hlavne v Zilinskom kraji) happy :).
Pro mne velký pokrok
Bratislava je teraz grc. Na starom Bingu sa pomaly dali čítať ŠPZ-ky.
Ba už máte určitě namalovanou
tak teď se domaluje zbytek republiky.
Ahojte,
Prosím nahláste mi všetky nesprávne zarovnané Google aerials tak skoro ako to bude možné.
Napr. tu:
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&lat=49.36739&lon=21.30927&layers=TBFTTFTTTTFTTTTTTFTFTTTTFT
Ale je to zaroven i ta najhorsia kvalita, aku v mape momentalne mame.
Dalej…
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&lat=49.34782&lon=21.13317&layers=TBFTTFTTTTFTTTTTTFTFTTTTFT
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&lat=49.21304&lon=20.91878&layers=TBFTTFTTTTFTTTTTTFTFTTTTFT
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&lat=48.74303&lon=22.18189&layers=TBFTTFTTTTFTTTTTTFTFTTTTFT
V tom Bardejove to uz ocividne niekto “poopravoval” ![]()
ach jo … zase rst193(1) …
zakreslovac vsetkych moznych polnych, lesnych, 4x4 ciest v kategoriach street alebo primary street :evil:
ved je to brutalne vidiet ze nesedi GPS stopa a podklad :!:
a vyrobil dalsie bludy, toto bude hlasit haluze
to je chvila kedy chcem zamykat vsetko na L3 …
L1 nech iba pripravi nove cesty , pripojky a L3 AM to potom pripoji …
Chyba v Matrixe!
Už zas funguje?
[edit]Aha už si spomínam, to je ten nový opravený.
Riešiť asi áno, ale riešenie nevidím reálne.
Chyba sa tyka nielen WME, ale aj Google Maps. Otvori sa na to ticket.
áno aj google maps. Ten otvorený ticket bude musieť niekto “obslúžiť” a potom prípadne niekto stovky štvorcov ručne??? posunúť. A čo so skreslením a deformáciou štvorcov? Už vidím ako v photoshope ich naťahujú, stláčajú a renderujú prechody pre posuny o 5-10metrov.
Na zarovnavanie dlazdic mame na Slovensku znacky (to su take tie 3 obdlzniky na ceste - krajne su rovnake, stredny je vacsi).
jo, a keď boli pri snímkovaní prekryté napr. autom, stromom,? či uhol snímkovania nebol 90°, povrch nebol rovina atď. Spracovanie snímkov je náročné a verím, že boli urobené primerane najlepšie ako sa dalo. Na jeden snímok nie je toľko času ako na snímok celebrity…
(Poznamka od Guriho: Potialto to bolo nahlasene)
Chybne zarovnanie:
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&lat=48.81693&lon=17.79265&layers=TBFTTFTTTTFTTTTTTTTTTTTTFT&segments=183194961
milo …
moj nazor -> lockni to cele na L3 … lebo to niekto s L1 posunie co bude moct
a vyrobi to dalsiu robotu zbytocnu ako v bardejove rst193(1) …
L1 tkari a najma zaciatocnici necitaju forum vobec a sipky s gps im vela nehovoria …
edit:
donco999(1) tam edituje, su tam nepripojene segmenty na L3 ale aj take co nemaju nastavene odbocenia