Hei.
Jeg er vel egentlig ikke nytt medlem men jeg er ny på redigering av Waze og for den saks skyld bruk av app.
Jeg har lest litt i forumet og sett litt på kartredigering og kan gjerne være med å bidra. Jeg bor på Neskollen (ved Vormsund) og jobber på Gardermoen. Kjører ellers en del østover langs E16 / Rv2 samt Årnes.
Det ser ut til å være greie veiledninger. Tror helt sikkert jeg kan bidra med noe positivt om det skulle trenges. Har bakgrunn fra litt programmering og DAK i jobben så jeg er ikke ukjent med å være nøye.
Velkommen! Fyr løs i forumet eller på privat melding til en av oss hvis det er noe du lurer på. Det finnes en del fallgruber og lure triks, men mye av det står i Wiki’en eller forumet.
Se gjerne også på hva erfarne editorer (Level 3 og oppover) har gjort ute i felt. Enkelte ting som vi har funnet ut fungerer bra for navigasjon er ikke nødvendigvis helt logiske før en kommer inn i tankegangen.