Er is op dit moment geen historie van edits beschikbaar.
Weg is weg.
Het zou echter wel netjes zijn als de desbetreffende editor eerst met jou contact opneemt (via PM) alvorens dingen te verwijderen.
Tenzij het natuurlijk complete onzin is wat je hebt ingevoerd maar ik neem aan dat dit niet het geval is
Die komen dan op goedkeuren, maar nu zijn ze weg.
Nou kun je pleiten dat er misschien niet iets klopt, maar er is niet echt iets omschreven in de richtlijnen over tramhaltes, tenminste niet dat ik gevonden heb. Terwijl tramhaltes toch best wel handig zijn als navigatiedoel (om mensen op te pikken).
Nadeel is ook dat je niet gedeeltelijk kunt accepteren.
Dus als er iets niet klopt zijn mensen geneigd om het af te keuren,terwijl je dan beter gewoon kunt goedkeuren en daarna evt aanpassingen maken of de maker van de Place informeren.
Als we samenwerken dan krijgen we ze wel erin. Jij maakt de plaatsen aan. Geef mij dan via Slack een berichtje, dan zal ik ze goedkeuren en op L3 locken.