ekrw
1
ekrw
2
Helaas zijn de edits van petervdveen ook door de rollback terug bij af (hij had van 2 rijbanen er 1 gemaakt, maar stonden nog TR’s niet correct).
Enig zicht op wanneer e.e.a. weer gerestored is?
Kun je aangeven wat er nu precies fout staat. Heb alles eens gevolgd en het staat volgens mij gewoon goed.
Het enige wat ik nog zou veranderen zijn de 2 aansluitingen van de N213 - Jochem van der Houtweg. Ik zou daar 1 weg van maken.
Gr,
Wouter
ekrw
4
Omdat nu de rollback is voltooid, zijn nu de tussentijdse wijzigingen van Peter weer zichtbaar en de eerder aangegeven foutieve TR’s weer zichtbaar 
De permalinks uit mijn eerste post zijn nu dus weer relevant.
Eric
Yep, je hebt gelijk. Gisteren stond het allemaal nog goed.
Als iemand met Level 5 ze even goed kan zetten zou dat fijn zijn!!!
Dit is het kruispunt waar het over gaat.
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&lat=51.97396&lon=4.21694&layers=BFTFFTTTTTTTFTTTTTTTTTTFT&segments=205679216,189336377,205679838
Ik heb ze goed gezet ekrw, als je het er mee eens bent kun je op het groene V’tje klikken
dan kan deze post afgesloten worden.
Groet,
Wouter
ekrw
8
Dank je Wouter/Peter.
Rest nog 1 TR zie ik nu bij controle, namelijk rechtaf richting Jochem van der Houtweg op rood (verboden) zetten van:
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&lat=51.97396&lon=4.21695&layers=BFTFFTTTTTTTFTTTTTTTTTTFT&segments=205679838
Groet, Eric