als ik Waze opstart voor mijn dagelijkse woon-werkverkeer, zie ik steeds meer Wazers op de kaart. Als ik er wat aanklik zie ik dat er veel bij zijn die nog maar kort zijn aangemeld (dagen of weken).
Ik ben blij met de toenemende drukte en heet iedereen hartelijk welkom!
Hier in Regio Rotterdam,
Valt het tegen. Zie er meestal 1 of 2 in een straal van 10 km. Wordt helaas niet meer en ook als ik op de map kijk gebeurt er niks meer in Rotterdam/Barendrecht/Zwijndrecht/Dordrecht.
Grote vraag is echter of ze ook daadwerkelijk blijven Wazen. Ik zie hier in Hawaii ook veel nieuwe Wazers, maar ik zie ook dat er veel weer afhaken omdat het programma niet goed de weg kan wijzen (en we kunnen het ook niet verbeteren vanwege diverse problemen met Cartouche). Af en toe vraag ik me af of ze niet beter eerst het e.e.a. in orde hadden kunnen maken alvorens echt live te gaan.
Ik weet niet waar je al die nieuwe gebruikers ziet maar ik merk er hier (Leiden=> Alphen a/d Rijn) niet veel van. Jammer… maar wat meer deelnemers (actieve) zouden zeer welkom zijn!
ik zie nog steeds dezelfde poppetjes op de weg gelukkig voor me, zodat ze netjes alle files voor me kunnen aangeven en ik op tijd aan kom
maar het mag inderdaad wel meer worden. ken ook uit mijn omgeving mensen die waze gebruiken, maar omdat ze merken dat ze niet direct een straatnaam kunnen invoeren en naar toe kunnen navigeren, haken ze al weer snel af.
Kun je die mensen er niet op wijzen dat ze zelf straatnamen toe zouden moeten voegen? Als de straten eenmaal bekend zijn werkt t immers als een zonnetje.
Pompiedom… :roll: Gaat weekendje straatnamen invullen plannen :oops:
Wel grappig om iemand tegen te komen op je schermpje. Dan ga je toch om je heen kijken: wie zou het zijn?! Gister zowel Eeggu als jaimevisser tegengekomen. Kon een kleine glimlach toch niet onderdrukken.
Mijn dagelijkse route is op dit moment Oss->A50->A12->A30->A1->Amersfoort noord en terug. Ben nu in Amersfoort gedetacheerd maar zat tot pasgeleden in Eindhoven en reed om en om A50/A59+A2.
Ik rij op dit moment in een (donker)grijze C3 met TASS Software Professionals stickers erop. Die rijden er echter nog wel een paar rond Eindhoven. Dat is gelukkig tijdelijk tot ik mijn Auris 1.8 HSD krijg (eind oktober).
Ik kwam je tegen vlak voor knp. Paalgraven (A50), tegengestelde richting. Volgende keer ping ik je, was nu ook telefonisch in gesprek. Ik vind het wel grappig, mijn vriendin daarentegen ziet er de humor niet van in :-). “Waarom ga je rechtsaf, we moesten toch rechtdoor?” Antwoord: “Ja, maar rechts ligt een taartje en een weg met blauwe stippels”