"Vyrieseny" problem s mapu vs. odpoved

Caute,

da sa nejak kontaktovat editor, ktory na podnet o chybe spravil edit, ale podla jeho odpovede zjavne nejaky iny niekde inde? Ak uz chybu zavrel ako vyriesenu, v inboxe uz odpovedat neviem.

Konkretne, odpoved:
Patram po Tvojom vysvetleni a nejako mi to nesedi. Nikde nevidim RD! Ze si to nahlasil az ked si prisiel domov (alebo zaparkoval auto)? Ak chces nahlasit chybu treba na tom mieste kde je chyba, pretoze RD je uplne na druhej strane obce ako je zapichnuta chyba v mape. Preto mi to trvalo dlho rozlustit Vas popis. Cize do buducna v mieste chyby stlacit tlacitko, to si zapamata polohu a odstavit vozidlo (niekde) a odoslat hlasenie chyby.

Poucenie sice mile, ale ja som chybu hlasil a chcel riesit tam, kde som v danom case naozaj stal, cize dotycny musel spravit niekde inde nejaky iny zasah, co asi nie je uplne dobre. Vdaka

Ahoj. Vitaj na fóre.

Cez www.waze.com/editor vieš odpovedať aj do už zatvoreneho hlásenia chyby ešte týždeň po zatvorení.
Môžeš tam tiež úpravu urobiť sám, ak nie je daná oblasť zamknutá.

Cez toto fórum mu vieš poslať súkromnú správu.

V sekcii “žiadosti o úpravu” vieš napísať čo potrebuješ opraviť a niekto to opraví.

sent using tapatalk

Kominikoval som s Vami ja. Skratku RD pouzivame na Rolnicke druzstvo, takze ma to cele plietlo.

Ospravedlnujem sa za zmatok, pravdepodobne RD bolo myslene ako “rodinny dom”.
Jednalo sa tuto cestu a na nej zapichnute URko:
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row&lon=17.16911&lat=48.40367&layers=16365&zoom=6&mode=0&problemsFilter=false&update_requestsFilter=false&mapProblemFilter=0&mapUpdateRequestFilter=1&venueFilter=1&lo%20...%20ueFilter=0&lo%20...20ueFilter=0&apProblemFilter=0&u pdate_requestsFilter=false|GROUP&loueFilter=0&lo%2B...%2BueFilter=0&segments=207805902

Ak mate moznost to editovat, kludne do toho. Ak nie mozme sa dohodnut spolu na nejaky cas.
Kludne posli my poslite PM ak potrebuje poradit, alebo pomoct.

EDIT: v editore je aj CHAT takze tam bude rychlejsia komunikacia

Caute,

Vdaka za vsetky info. V appke mi odpovedat neslo a link co mi prisiel v maili tiez “nespolupracoval”. Tento v poslednom poste vyzera uz lepsie. Mozno to bola len chvilkova slabost editora ked som si to vcera pozeral.

Ano, myslel som dom, sorry ak som narusil zvyky :slight_smile:

Kazdopadne zapichnute to bolo tam kde som realne stal a nasledne sa otocil. Hoci z protismeru prichadzali auta, nebol som jediny co sa v danej chvili na danom mieste, asi 20-30m od odbocky, otacal a vracal na hlavnu na sever. Idem pozriet tu mapu, pripadne chat. Dik za info