Funguje Vám Editor?

Píše mi to jen toto

404 - Not Found

Mne editor funguje.

Jo, makam jak mourovaty na tech novych automatickych Map Problems.

Zatial som v tych novych automatickych MP nenasiel ani jeden, kde by videl nejaky problem … :frowning:

To ja ve vice nez polovine skutecne problemy mam.

ja som namatkovo skontroloval viacero, nasiel som jeden pidi-segment navyse ostatne bez problemov. vsetko v oblasti, ktoru som za posledne tyzdne systematicky prechadzal… tak som sa na tie nove MP vybodol…

^^^ co by potvrdzovalo, ze od analyzy segmentov po zobrazenie MP prebehol isty cas a mapa bola medzitym zmenena. Inak ja som ich par uzitocnych nasiel, ale 95% su koncove junctions.

tiez som skusal nejake hlasky rozpitvat a ked som si chcel v novom okne otvorit editor uz hlasilo zle heslo. takze do odhlasenia som este chvilu fungoval na jednom okne a na tych par hlaseniach som nenasiel nic, len to, ze tam nedavno niekto dorobil koncove junction… :slight_smile:

Ja som prebehol zopar Bratislavskych a v okoli a iba v jednom pripade bol problem krizovatka, ktora ako krizovatka iba vyzerala, ale realne junction tam nebol. Cely zvysok boli neukoncene mini segmentiky – povacsinou pedestrian boardwalky v blizkosti ineho segmentu.
(4 to tiez vygenerovalo v krizeni R1/D1, ale tam som to neskumal / nechytal sa toho)

Ted se musim zeptat ja. Funguje vam editor? Cele odpoledne na obcasne zaseky v pohode, ale uz asi ctvrt hodiny mi nejde zvolit segmenty. Pri nekterem zoomu se chyti landmark, ale jinak prd.

Že by aktualizácia map?

if it looks strange, it’s my phone’s fault

ja jsem jel bez problemů.

Hodinu to slo a uz je to zase v…

rovnako, ostava iba cakat.
bezi update ?

U mna teraz OK.

V poledne zase blbnul a ted je to jeste lepsi - Login failed.

Ja v pohode editujem …

Jo, taky jsem v pohode editoval a prave ted Login failed a 168 zmen za poslednich 10 minut neulozenych. :evil:

Mne to aj uklada zmeny. Ale je pravda, ze mi uz par krat nechcelo zmenu ulozit, takze som to musel robit nanovo. Snazim sa teda casto zmeny ukladat.
Inak - mat vyse 150 neulozenych zmien je dost odvaha… Urobit ich za 10 min. je zas velmi slusny vykon.

Ted je to jeste lepsi, nezobrazuji se ulozene zmeny nebo jen nektere. Smazal jsem kruhac, ktery nebyl kruhacem a nakreslil novy. Uz jsem ho zkusil nakreslit 3x. Ulozeni bez problemu, ale porad vidim stary uz smazany, ale novy po ulozeni zmizi…