v poslední době mám docela problémy s editováním silnic. Když vytvořím novou silnici, chci ji editovat (popsat město, jméno ulice), ale to nejde. Buďto se mi vůbec neobjeví ta možnost pro editaci (po výběru toho segmentu) nebo se objeví, ale není vybrán žádný stát (a žádný vybrat nejde) a tak nejde nic upravit. Občas stačí reload stránky nebo něco podobného a pak to jde. To ale nefunguje pořád a tímto způsobem nelze nic editovat (zabere to 100x víc času a 200x víc nervů). Žádný problém s editorem by neměl být hlášen (nebo jsem nenašel).
Nemáte nějaký nápad?
P.S.: navíc při každém znovu otevření editoru nebo reloadu se mi mapa posune někam tuším do Holandska a je to děsně obtěžující…
Je to naozaj znamy problem, ktory mame asi vsetci a zatial nikto lepsie riesenie nenasiel.
Klik na permalink to riesi.
Pouzivanie zoomu zvysuje pravdepodobnost objavenia sa tohto problemu.
Castejsie sa problem objavuje vo vecernych hodinach.
jo takhle. Já to napoprvé nepochopil:D
Z toho, co MagicOfLA psal, jsem pochopil, že mám kliknout na permalink, uložit si to a vrátit se k tomu později. Ono stačí kliknout na ten permalink a jde to
Tak v tom případě díky za radu. To už tak hrozné není:)
Doplnim me zkusenosti, ze dokud se od otevreni editoru nezmeni ani jednou zoom, tak to vetsinou jede bez chyb, respektive uz par editaci po libovolne zmene zoomu to zacne delat kraviny.
No je mi jasné už z té odpovědi před tím, že to asi bude ten editor, ale nikdy jsem neřešil, co to má za zkratku. Když jsem začínal, tak to bylo Cartouche a teď je to jinak. Neřešil jsem název