Školení Waze

Pohrávám si poslední dobou s myšlenkou, že bych zkusil uskutečnit nějaký webový seminář, školení, na téma Waze. Převážně editace, ale ne nutně pouze.

Myslíte si, že je to dobrý nápad? Že by o to mohl být zájem? A jaká témata byste tam navrhovali probrat?

Zajímavý to nápad.

Bude sa to ked tak nahravat na video? pre pripadnu CZ/SK pouzitelnost vo wiki alebo inde?

Ideálne je, ak priamo autor použije niečo ako je napr. Camtasia Studio.

v ceskej casti som nejake videa na youtube nasiel, ale popisuju stary editor… Skoda, to uz je dobre odlozit pre vnucata, lebo novacikov to bude mylit. Celkom rad by som videl editovanie v praxi, vzdy sa najde postup, ktory este nepoznam.

Školení by bylo fajn!

Určitě!!! A záznam na Youtube

  1. Editace, obecně jak ovládat editor, klávesový zkratky, různé hinty, jak se co dělá efektivně
  2. Landmarky
  3. Válcování jak dělat/nedělat
  4. nejčastější chyby čeho se vyvarovat při editaci

TeX

Nepochybně ano.

  1. Základy editace se zaměřením na nejčastější chyby, úseky jsou přiložené k sobě nepropojené, kontrola a nastavení turn restriction, kategorie silnic, pojmenování silnic, měst.
  2. Řešení Update request, kdy řešit, kdy neřešit.
  3. Pokročilejší editace, využívání klávesových zkratek, landmarky.

Rozhodne souhlasim a tesim se na vysledek.
Libor

Kto pripraví testy a kto diplomy? :slight_smile:

Určitě souhlas! Myslím, že nejvhodnější témata by byly ty co píše vitj.

Zkusím ty vitj témata rozpracovat.

Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 2

U 1) by se urcite nemelo zapomenout na posun ortofoto a jak editovat v takove situaci, u 3) by slo zminit rozsireni prohlizece - rozsviceni nepropojenych cest apod.

ještě levels, spojování segmentů a problém segmentace obecně jo a ještě srovnávání křižovatek… že jde “popotánout” celá křižovatka jsem se naučil až nedávno.

PS: Kdy bude školení?

TeX

Perfektny napad, plne podporujem. Ked bude treba s niecim pomoct, dajte vediet :wink: