Skratky vs Waze

Ahojte, kedysi mi bravúrne fungovali v CarPlay hlasové povely - napr.: “Hej Siri, poďme do práce”. Nahral som ich cez samotný Waze -> Obľúbené (teraz sa volajú Uložené) -> Pridať skratku. Pamätám si, keď to prestalo fungovať a ani po novom nahratí príkazu (aj vtedy som diktoval po Slovensky) už Siri mätočne vytáča číslo - akoby prestal s Waze v tomto spolupracovať. Skrata pre Waze sa pritom vytvorí. Neviete poradiť? Príp. poviem viac. Dosť mi to chýba. :pray:

Mám už i novši iPhone, aj všetky upgrade vr. CarPlay a Waze

Ivo

Kontroloval som a u mňa to funguje. IOS najnovší stabilný release. Najnovšia verzia Waze. Ale mam skratky v angličtine.