Strepen nieuwe wegen weg

Ik was vorig week dinsdag in Zeewolde geweest.
Ik moest bij een nieuwe wijk iemand bezoeken en heb meteen mn bulldozer geactiveerd.

Ik wou zaterdag de straten benamen en de wegen vastleggen maar ze waren verwijderd…
Vandaag weer geweest…staan nog niet op cartouche…

is iemand hier alles aan het verwijderen?

Ik in ieder geval niet, maar te zien aan die regio (het aantal update requests) ontbreekt het er ook behoorlijk aan actieve area managers. Allemensen, wat staan er veel UR’s open in Ermelo!
Kun je misschien een permalink sturen van het gebied waar je straten toe wilde voegen? Misschien is het beter om ze vanuit de client in te tekenen?

ik ben er weer doorheen gereden dus handmatig is niet meer nodig.

ben nog niet echt handig maar hoe stuur je een permalink? misschien kan ik me aanmelden als areamanager

zeewolde, harderwijk ermelo putten nijkerk amersfoort lelystad etc ik rij er dagelijks doorheen en ben goed bekend daar

putten heb ik ook behoorlijk wat nieuwbouw ingetekend mbv bulldozer

Als je gebulldozerde wegen kwijt bent kun je ze natuurlijk ook gewoon opnieuw toevoegen vanuit je archive ipv ze handmatig intekenen of de wegen opnieuw rijden.

waar kan ik terug in mijn archief?

Ik kom regelmatig in de omgeving Ermelo, Putten, Nijkerk (woon op een paar km afstand), dus zal over een paar weken mijn AM-schap richting die kant aanvragen, als mijn woonplaats een beetje op orde is!

BTW: Het kan even duren voor bulldozer-acties resulteren in een lijntje op de kaart. Ik moest voor wat nieuwe wegen hier in de buurt 5 dagen wachten tot het resultaat op Cartouche te zien was.

-Op het view-panel in Cartouche staat een link ‘Archive’
-Als je daar op klikt krijg je lijst met je gereden routes die reeds verwerkt zijn door Waze.
-Klik op het ‘Show’ symbooltje van een route.
-Je ziet nu je gereden route op de kaart verschijnen.
-Als je op een route-deel klikt, krijg je de optie ‘Create new road from this segment’.
-Als je daar op klikt wordt het route-segment toegevoegd aan cartouche. Dit uiteraard alleen doen als de onderliggende weg er nog niet instaat, anders komt ie er dubbel in.

thanx