Vlaamse TTS (Text-To-Speech)

Er wordt reeds lange tijd gesignaleerd dat de Vlaamse TTS te stil is.
Dankzij het herhaaldelijk signaleren van dit probleem, ook nog eens op de voorbije Waze meeting, hebben we de melding gekregen dat men een poging ondernomen heeft de Vlaamse TTS luider te maken, ondanks alle moeilijkheden die er mee zijn.
Vraag is nu, merken jullie verschil, of blijft het hetzelfde?
Graag wat genuanceerd antwoorden, in de zin van:

  • luider/stiller dan voorheen,
  • nu voldoende/onvoldoende luid,

Alvast bedankt voor jullie feedback!

Ik zal hem speciaal voor jullie nog eens opzetten. Ik gebruikte nu totaal geen stem meer :slight_smile:

Offtopic: net een Engelse Elvis Stem gevonden :smiley:

Is dat dan met liedjes bij? “Are you lonesome tonight? Then take the next exit! I know a place” :mrgreen:

Sorry Steven, ik heb de kans nog niet gehad om te testen. Zal voor morgen worden :geek:

on-topic:

Ellen seems louder, not as loud as Claire… but I don’t like the mechanical voices of the ladies… now even Gijs sounds a bit mechanic… Jaap-Erik is loud and sounds human

Yeah it doesn’t look like that the voices where improved

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Jaap-Erik IS human :lol:

ik hoop Ellen, Claire en Gijs ook :roll:

Gijs weet ik niet, maar Ellen en Clair zijn enkel klanken en geen bestaande personen :stuck_out_tongue:

nou ja… dan heb ik toch de juiste gekozen ? :mrgreen:

Ellen lijkt me wel wat luider (en niet veel last van het mechanisch gesproken)

Ik denk er net aan dat ik hier niet meer gepost had. De stem is veel duidelijker (luider). Qua mechanisch gesproken: ik vind het niet slecht klinken!

qua mechanisch klinken: ontdekt dat stemmen verschillend klinken wanneer ik via de autoluidsprekers luister, of via de phonespeakertjes :roll: