Nowa wersja - Błędy!

Dowiedziałem się, że dziś wyszła nowa wersja Waze. Wszystko fajnie, ale… Chyba coś skopali z czcionką (zapewne jest jakaś inna po prostu) i w niektórych miejscach nie ma polskich znaków. Nie wiem jak u Was?
W zgłaszaniu błędów:
Screenshot_2013-12-11-23-04-49.jpg
W udostępnianiu jazdy:
Screenshot_2013-12-11-23-05-47.png
Tam w podmenu udostępniania, na przykład Wyślij Lokalizację jest dokładnie tak samo…

A gdy w menu z ikonkami raportów (pierwszy screen) wybierzemy Wszystkie Raporty, to wyświetli Nam się lista zatytułowana tak:
Screenshot_2013-12-11-23-05-03.png

Błędów może być więcej, nie sprawdzałem już.
Trzeba coś z tym zrobić… Ktoś napisze do supportu kto miał już z Nimi kontakt? :wink:

Na iOSie jest ok. Przy okazji zauważyłem, że używają jednego tłumaczenia “reports” w nagłówku strony i w ilość zgłoszeń w okolicy, która pojawia się przy starcie. Przez to u nas albo w jednym albo w drugim miejscu jest źle (pomijam już to, że nie ma obsługi wielu form liczby mnogiej)…

Potwierdzam. Na ajfonie jest ok. Raportów na razie nie moge sprawdzić bo ich nie ma w okolicy. Natomiast jestem rozczarowany przebudowanym menu. Te małe przyciski do usypiania i ustawień menu będą ciężkie do trafienia w czasie jazdy po naszych dziurach.

Wyskrobane w Tapatalk

U mnie na androidzie z polskimi literami jest ok.

@Zniwek usuń aplikacje i zainstaluj jeszcze raz.

Wyskrobane w Tapatalk

Okej, spróbuję tak zrobić… Ale to nie zmienia faktu, że trzeba by coś zrobić z tłumaczeniem “reports”… Może da się załatwić z supportem, żeby wprowadzić to osobno?

ja mam to samo z polskimi znakami na andku. Nie pomaga przeinstalowanie i usuwanie katalogu waze

W takim razie pozostaje zgłosić i czekać na poprawkę. :wink:

Popieram Słonia :wink:
U mnie reinstalka również nic nie zmieniła wczoraj, także coś muszą z tym zrobić.

U mnie nie działa podgląd wyników wyszukiwania na mapie. Pokazuje moją aktualną pozycję.

W temacie tłumaczeń tekstów zależnych od liczby, Waze jest niestety “sto lat za murzynami”. Nie wiem jak w świecie komercyjnym, ale jeżeli chodzi o otwarte oprogramowanie, to ten problem został rozwiązany kilkanaście lat temu…

Stworzyłem wątek w tym temacie, ale niestety odzewu brak :confused:

Czy komuś też sypie się nawigacja po dodaniu Punktu pośredniego?

Ja od update nie mam tej funkcjonalności…

U mnie z punktem pośrednim wyznacza prawidłowo. Jutro sprawdzę jak jest w ruchu.

Wyskrobane w Tapatalk

Punkt po drodze dodaje się tak samo jak cel podróży. Z tą różnicą, że Waze pyta czy dodać jako punkt pośredni, czy jako nowy cel.

Czy tylko według mnie na maksymalnym przybliżeniu mapa wygląda strasznie brzydko (w wersji 2D i 3D)? Widać na ulicach czarne kropki - te same, co na nowych odcinkach dróg, przez co drogi stają się brzydko-szare.

U mnie nie ma żadnego problemu.
Ale w wersji na WP, na Lumii 520 wszystko jest jakieś poszarpane i wygląda okropnie, choć tam nie nawigowałem, tylko przeglądałem w domu.

Ja rownież nie zauważyłem żadnych problemów. Daj screena.

Wyskrobane w Tapatalk


Najbardziej mnie denerwuje to, ze jak dodam punk pośredni to mapa się przełącza w 2D i nie da się włączyć ikon bocznych (zoom’a, północ i celownika). Trzeba w opcjach zmieniać na tryb 3D.